medale sportowe

Medale i statuetki sportowe, czyli najlepsze nagrody za osiągnięcia w sporcie

Prowadzisz klub sportowy, w którym dzieci od najmłodszych lat uczą się, na czym polega zdrowa rywalizacja i trenują swoje ulubione dyscypliny? A może jesteś nauczycielem WF-u w podstawówce, liceum lub technikum i z okazji zbliżających się zawodów szukasz pomysłów na nagrody? Nic nie sprawdzi się lepiej niż medale, statuetki i trofea sportowe z odrobiną personalizacji. Nowoczesne technologie sprawiają, że coraz więcej sklepów internetowych daje swoim klientom możliwość wykonania graweru na akcesoriach. Sprawdź, dlaczego to właśnie te formy odznaczenia są doskonałym sposobem na wyróżnienie sportowców z najlepszymi osiągnięciami.

Dlaczego warto dawać nagrody?

Zanim przejdziemy do części o trofeach, statuetkach i medalach sportowych, przedstawimy Ci kilka powodów, dla których warto dawać nagrody za jakiekolwiek osiągnięcia, nie tylko te w sporcie, lecz także nauce. Wyróżnienie to przede wszystkim doskonała motywacja do dalszych starań o jeszcze lepsze wyniki. W końcu nic tak nie sprawia, że każdy z nas czuje się doceniony i ważny, jak otrzymanie wygranej. I to w każdej formie – od słów uznania, przez dyplom, aż po trofea sportowe, które możemy dumnie podziwiać na półkach nawet po upływie wielu lat. Co więcej, wizja otrzymania nagrody sprawia, że chętniej bierzemy udział w różnych rozgrywkach, dając z siebie 110%. Nie zapomnij o tym następnym razem, gdy będziesz zastanawiać się, czy warto podarować komuś prezent upamiętniający wygraną.

Medale sportowe

Medale sportowe to jedna z najpopularniejszych form nagrody – nawet zawodnicy, których możemy podziwiać w telewizji, otrzymują je na zakończenie wyścigu czy rozgrywek. Okrągłe odznaczenie najczęściej jest wzbogacone o grawer, np. nazwę dyscypliny czy samej imprezy i informację o zajętym miejscu. Ich zamówienie wcale nie jest takie drogie, jak się wydaje, i nawet szkoły lub inne placówki o ograniczonym budżecie bez problemu mogą sobie na nie pozwolić. Medale sportowe są najczęściej produkowane z materiałów dobrej jakości, które nie ulegają uszkodzeniom bądź złamaniom.

Trofea sportowe i statuetki sportowe

Kolejną formą wyróżnienia są trofea sportowe i ich bliźniacze odpowiedniki, czyli statuetki sportowe. Nagrody te, w przeciwieństwie do medali, są bardziej okazałe, więc sprawdzają się znakomicie w przypadku profesjonalnych zawodów. Wraz ze wzrostem rozmiaru odznaczenia rośnie także jego cena – wspomniane trofea i statuetki są również droższe od swoich płaskich, wieszanych na szyi alternatyw. Jednak nie powinno Cię to powstrzymać przed ich zakupem! Jeśli tylko budżet Ci na to pozwala, to warto właśnie na taką formę nagrody się zdecydować, zwłaszcza w przypadku organizacji np. miejskiego rajdu rowerowego czy maratonu. Należy kierować się zasadą, że im większa impreza, tym większe powinno być wyróżnienie. Trofea sportowe mogą przybrać kształt pucharu, piłki lub inny dopasowany do dyscypliny, w której rywalizowali ze sobą zawodnicy. Podobnie jest w przypadku statuetek sportowych. Obie nagrody można z łatwością ozdobić odpowiednim grawerem upamiętniającym dzień ich zdobycia.

Decydując się na organizację jakiegokolwiek wydarzenia sportowego, już na samym początku przygotowań powinieneś wyznaczyć budżet na nagrody. Pamiętaj, aby odpowiednio je spersonalizować, umieszczając na nich grawer z nazwą imprezy, datą i pozycją na mecie. Wspomniane w artykule medale i statuetki sportowe to jedne z najlepszych i najpopularniejszych form odznaczeń, których nie może zabraknąć podczas żadnych rozgrywek. Nie masz czasu, aby znaleźć punkt stacjonarny w swoim mieście? Bez problemu znajdziesz tego typu produkty w internecie w naprawdę przystępnych cenach.

0 comments on “Medale i statuetki sportowe, czyli najlepsze nagrody za osiągnięcia w sporcieAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *