Detektyw kobieta: podejrzenia o zdrady zazwyczaj się sprawdzają

Zdrada w związku, bez względu na to, czy jest to małżeństwo, czy też nie – to trudny temat. Kiedy miedzy dwoje żyjących ze sobą ludzi wkrada się ktoś trzeci to nigdy nie kończy się dobrze. Wielu małżonków podejrzewa swoich partnerów o zdrady. Ze statystyk wynika, że znaczna większość podejrzeń okazuje się prawdziwa. Jak sprawdzić, czy małżonek jest ci wierny? Z pomocą przyjdzie detektyw kobieta.

Kiedy wynająć detektywa?                                             

                Z usług detektywa warto korzystać nie tylko wtedy, gdy jedynie podejrzewamy współmałżonka o zdradę, lecz także wówczas, kiedy jesteśmy tej zdrady pewni. Dlaczego? Detektyw bowiem może dostarczyć nam dowodów, które staną się naszym atutem podczas sprawy rozwodowej. Mogą być to zdjęcia, filmy lub pliki dźwiękowe, udowadniające winę partnerowi. Równocześnie warto zdawać sobie sprawę z konsekwencji działań pracy detektywów. To, że usługi detektywistyczne nie należą do najtańszych, choć odznaczają się wysoką skutecznością, to tylko jedna strona medalu. Drugą kwestią jest nasze psychiczne przygotowanie do konfrontacji z dowodami zdrady partnera. Nieraz zdarza się, że tak silne przeżycia mają negatywny wpływ na zdrowie.

Jak działa prywatny detektyw?

                Praca prywatnego detektywa przy weryfikacji wierności współmałżonka może wydawać się nużąca. Często bowiem polega na wielogodzinnym śledzeniu podejrzanego w taki sposób, aby ten się nie zorientował. Długie wysiadywanie w samochodzie czy okolicznych kawiarniach przynosi jednak oczekiwany rezultat. Specjaliści z biura detektywistycznego Aghata z Bielsko-Białej twierdzą, że większość tego typu spraw kończy się udowodnieniem winy partnera.

Detektywi muszą się odpowiednio przygotować do zadania. Często wyposażeni są w specjalne kamery czy aparaty, którymi można wykonać doskonałe zdjęcia z dużej odległości. Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu sprzętowi obserwowana osoba nie może zorientować się, że jest śledzona. Również w mieszkaniu delikwenta często zakłada się podsłuchy czy kamery. Polskie prawo zabrania osobom trzecim działań tego typu, dlatego detektywi często instruują osobę, korzystającą z danej usługi, aby sama umieściła podsłuch w  swoim mieszkaniu.

Detektyw kobieta czy mężczyzna?

                Wiele zależy od indywidualnych preferencji klienta. Kobiety o wiele częściej chcą korzystać z usług pani detektyw. Detektyw kobieta jest bowiem empatyczna i współczująca, potrafi wysłuchać i zrozumieć. Mężczyźni również przekonują się do pań w tym zawodzie. Spowodowane jest to przede wszystkim faktem, iż mężczyźni często wstydzą się bycia zdradzanym przed drugim mężczyzną. Usługi detektywistyczne to kolejna branża, w której kobiety coraz częściej wiodą prym.

0 comments on “Detektyw kobieta: podejrzenia o zdrady zazwyczaj się sprawdzająAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *